Серіал Друзі — 8 сезон 1 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 8 сезон 1 серія дивитись онлайн українською

Епізод після слів «Я згоден»
Моніка зізнається Чендлер, що не вагітна. Коли вони розпитують про це дівчат, Фібі усвідомлює, що на дитину чекає Рейчел. Розуміючи, що подруга не хоче розкривати таємниці, Фібі бреше, що вагітна вона. Моніка відправляє Джоуї переодягтися, тому що він досі хизується у формі часів Другої Світової війни. Єдине вбрання, яке йому вдається знайти – тенісна форма.

Чендлер потай брав уроки танців, щоб здивувати Моніку. Однак його нові черевики жахливо ковзають по підлозі, тому рівновагу тримати проблематично. У 1 серії 8 сезону серіалу Друзі Росс знайомиться із симпатичною дівчиною Моною. Він намагається помінятися місцями, щоб опинитися поряд з нею за банкетним столом, але плутає картки і сідає поряд із дітьми.

Моніка каже Рейчел, що бажання Фібі однієї ростити дитину дуже необачне. Помітивши, як подруга випльовує шампанське, Моніка розуміє, що вагітна Рейчел. Вона наполягає на тому, щоб та зробила повторний тест, тому що результати першого можуть виявитися хибними. Фібі першою дивиться на паличку, заявляючи, що тест негативний. Несподівано для себе Рейчел дуже засмучується. Тоді Фібі зізнається, що збрехала, і Рейчел справді стане мамою.

Друзi дивитись онлайн 8 сезон 1 серія

Author: seorevisal