Серіал Друзі — 8 сезон 13 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 8 сезон 13 серія дивитись онлайн українською

Епізод, у якому Чендлер приймає ванну
Джоуї не в силах опиратися романтичним почуттям по відношенню до Рейчел. Не бажаючи визнаватись друзям у закоханості, він намагається розпитати Чендлера та Моніку про їхні стосунки завуальованими пропозиціями. Збентежені незграбними розмовами хлопці починають здогадуватися про почуття друга, але чомусь вирішують, що Джо закоханий у Фібі. Вони навіть розповідають дівчині про свою здогад, і та виглядає приємно схвильованою. Моніка пропонує Чендлер прийняти ванну. Спочатку він ставиться до цієї витівки скептично, але після щиро насолоджуються розслаблюючою піною та приємною музикою. Дівчина навіть дарує йому іграшковий кораблик.

Росс та Рейчел обговорюють дитячі імена. Загвоздка лише в тому, що Рейчел пропонує дуже незвичайні варіанти, а Росс – застарілі. Пізніше вони разом відвідують гінеколога, де домовляються не впізнавати стать дитини. Через те, що Рейчел підглянула історію хвороби, Росс переконаний, що вона дізналася, хто в них народиться. Він дзвонить лікарю, після чого у 13 серії 8 сезону серіалу Друзі розповідає Рейчел про те, що у них буде дівчинка.

Чендлер приймає ванну, куди один за одним вриваються хлопці. Водночас, вони з’ясовують, що об’єкт закоханості Джоуї – не Фібі, а Рейчел. Друг просить нічого їй не розказувати. Рейчел і Рос розповідають друзям про поле дитини.

Друзi дивитись онлайн 8 сезон 13 серія

Author: seorevisal