Серіал Друзі — 8 сезон 14 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 8 сезон 14 серія дивитись онлайн українською

Епізод про таємну комірку
Моніка відвідує професійного масажиста, що дуже засмучує Фібі. Вона запевняє подругу дати їй шанс продемонструвати власні навички, але потім шкодує про свою пропозицію. Під час масажу Моніка дуже інтимно стогне, що змушує Фібі відчувати незручність.

Джоуї сниться, що він присутній у палаті під час народження дитини Рейчел. Закінчується сон не надто добре – замість немовляти юнак бачить Росса. Саме тоді, коли Джоуї прокидається, Рейчел вривається в його кімнату з новиною про те, що дитина вперше штовхнулася. Наступного дня вони розповідають про це Россу, який дуже засмучений фактом, що знову все пропускає. Коли у Рейчел виникають помилкові сутички, Джоуї відвозить її до лікарні. Туди незабаром приїжджає Рос. Бачачи, як друг засмучений, Джо у 14 серії 8 сезону серіалу Друзі пропонує Рейчел переїхати до нього.

Далекі родичі Чендлера надсилають йому дуже потворну миску. Він хоче прибрати її з очей геть у комірчину, але двері виявляються закритими. Моніка просить його не зламувати її, але Чендлер вже не зупинити. Розкривши комору, він знаходить там купу різного мотлоху, з’ясовуючи, що чистюля-Моніка, насправді, не така вже акуратистка.

Друзi дивитись онлайн 8 сезон 14 серія

Author: seorevisal