Серіал Друзі — 8 сезон 16 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 8 сезон 16 серія дивитись онлайн українською

Епізод, у якому Джо розповідає Рейчел
Рос психує, почувши визнання Джо. Він не розуміє, чому той закохався саме в Рейчел, а не в одну з мільйонів дівчат навколо. Росс зізнається Чендлеру і Моніці, що у глибині душі завжди сподівався їх возз’єднання з Рейчел і навряд чи зможе змиритися з її можливими відносинами з Джо. Засмучений Джоуї вирішує переїхати до Вермонта. Дізнавшись про це абсурдне рішення, Росс приходить поговорити з другом. Він зізнається Джоуї, що не ненавидить його, а той, у свою чергу, обіцяє не робити жодних дій щодо Рейчел. Але коли Росс розуміє, що це перша справжня закоханість Джо, він дозволяє цьому зізнатися.

Отримавши схвалення друга, у 16 ​​серії 8 сезону серіалу Друзі Джоуї запрошує Рейчел до ресторану. Набравшись хоробрості, він відкриває дівчині своє серце. На жаль, вона може відповісти йому взаємністю. Відчуваючи себе ніяково, Джоуї хоче піти, але Рейчел змушує його залишитися. Разом вони обіймаються та плачуть.

Фібі зустрічається з хлопцем на ім’я Дон, який здається їй ідеальним хлопцем для Моніки. Зустрівшись, Моніка і Дон справді розуміються одне одного з півслова, що виводить із себе Чендлера. Бачачи реакцію чоловіка, Моніка зізнається, що любить його, а не Дона і хвилюватися йому нема про що.

Друзi дивитись онлайн 8 сезон 16 серія

Author: seorevisal