Серіал Друзі — 8 сезон 17 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 8 сезон 17 серія дивитись онлайн українською

Епізод з чайним листям
Після визнання Джоуї, він і Рейчел ніяк не можуть нормально поговорити, відчуваючи незручність. За порадою Моніки Рейчел вирішує запропонувати для розмови якусь нейтральну тему. На жаль, на думку спадає лише абсурдна новина про те, що бос хоче купити її майбутню дитину. Приголомшений Джо заявляється до неї на роботу, щоб розібратися з начальником, що ставить Рейчел у незручне становище.

Фібі ворожить по чайному листі, яке пророкує їй швидку зустріч з чоловіком мрії. У 17 серії 8 сезону серіалу Друзі вона йде на побачення з хлопцем, але на перевірку той виявляється вульгарною і неприємною людиною. Оскільки вони познайомилися в пральні, дівчина змушена знайти нове місце для прання. Завдяки щасливому випадку в новій пральні вона зустрічається чоловіка на ім’я Паркер.

Росс залишив свою улюблену рожеву сорочку у квартирі колишньої дівчини Мони. Прийшовши до неї, він не застає дівчину вдома, знаходить ключ і пробирається у квартиру. Майже одночасно Мона повертається з новим хлопцем, і Росс змушений ховатися під диваном. Невдалий конспіратор швидко розкриває свій притулок і швидко залишає квартиру, прихопивши сорочку.

Друзi дивитись онлайн 8 сезон 17 серія

Author: seorevisal