Серіал Друзі — 8 сезон 19 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 8 сезон 19 серія дивитись онлайн українською

Епізод з інтерв’ю Джо
Популярність Джоуї набирає обертів. Репортер із «Дайджесту мильних опер» хоче взяти у нього інтерв’ю, але хлопець сумнівається. Минулого разу невдало упущена репліка коштувала йому ролі. Друзі вмовляють Джоуї погодиться на інтерв’ю, обіцяючи, що прикриють. Тоді Джо запрошує репортера в кафе, а решта хлопців сідають на дивані, щоб перервати друга, якщо той скаже щось необачне.

Отже, у 19 серії 8 сезону серіалу Друзі глядача повертають у минуле, нагадуючи знакові для кар’єри Джоуї моменти. Наприклад, його гру в невдалих п’єсах або безглузду рекламу, на зразок тієї, де він зображував хлопця, який не в змозі відкрити пакет молока. Згадує Джоуї і про своїх друзів та їх неоціненну допомогу. Рейчел, наприклад, навчала його, як ходити під вітрилом, а Росс допомагав будувати неприступний форт. Переривають хлопці інтерв’ю лише тоді, коли Джоуї ледь не повторює слова, сказані минулого разу. Джо також трохи бентежить питання про те, чи він гей. Зрозуміло, актор заявляє, що ні, але згадує, що часто спілкується із друзями-геями. При цьому Росс і Чендлер ніяково переглядаються.

Інтерв’ю проходить непогано, але наприкінці Джоуї все одно упускає невдалу репліку. Щоб уникнути чергового конфузу, він проводить із дівчиною-журналісткою ніч.

Друзi дивитись онлайн 8 сезон 19 серія

Author: seorevisal