Серіал Друзі — 8 сезон 22 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 8 сезон 22 серія дивитись онлайн українською

Епізод, де Рейчел переношує
Рейчел переношує вже восьмий день до ряду і стала просто нестерпною. Будь-яке слово на свою адресу дівчина сприймає в багнети. Дізнавшись у лікаря кілька способів наблизити народження дитини, вона пробує їх один за одним, але нічого не виходить. Єдине, чого Росс не хоче робити — кохатися, хоча, на думку Рейчел, саме це допоможе їй швидше народити.

Джоуї виділяють лише один квиток на прем’єру фільму. Незважаючи на те, що всі друзі хотіли б піти, він вибирає Чендлера, тому що друг завжди його підтримував, репетируючи ролі та позичаючи гроші. За переглядом кінострічки Чендлер засинає, чим дико злить Джоуї. Пізніше він навіть хоче повернути Чендлер всі вкладені в його кар’єру гроші.

Бачачи, що Рейчел спізнюється, у 22 серії 8 сезону серіалу Друзі Моніка та Фібі укладають парі, передбачаючи день народження дитини. Дізнавшись про це, Росс жахається, а Рейчел підтримує суперечку. Коли Рейчел настільки дратує Росса нескінченними скаргами і скигливістю, що він погоджується з нею переспати, у дівчини відходять води. Парочка мчить у лікарню. Тим часом Моніка намагається посперечатися з Фібі знову, але подруга розуміє, що та вже знає про швидкі пологи Рейчел.

Друзi дивитись онлайн 8 сезон 22 серія

Author: seorevisal