Серіал Друзі — 8 сезон 23 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 8 сезон 23 серія дивитись онлайн українською

Епізод, у якому народжується дитина, частина 1
Рос та Рейчел приїжджають до лікарні. Незважаючи на те, що вони бронювали окрему палату, на даний момент є місця лише у парній. Першою сусідкою Рейчел стає неймовірно життєрадісна дівчина Джулі, яка народжує вже втретє. Сповнений ентузіазмом та її чоловік Марк, що невпинно робить фотографії. Рейчел починає виходити з себе.

Моніка намагається пожартувати і налякати Чендлера, пропонуючи завести дитину, на що вона несподівано погоджується. Тоді вже психує сама Моніка. Джуді Геллер приїжджає до лікарні та дає Россу кільце. Вона вважає, що зараз найкращий момент, щоб зробити Рейчел пропозицію. Зайве веселі сусіди по палаті з’їжджають, і їхнє місце займає дивна маргінальна парочка. Особливо напружує Рейчел чоловік, тому що він невпинно на неї витріщається.

Моніка застає Чендлера, що він спостерігає за новонародженими. У 23 серії 8 сезону серіалу Друзі Чендлер зізнається, що так сильно її любить, що готовий до своїх дітей. Моніка у цьому його підтримують. Вирішивши не гаяти часу, вони намагаються знайти в лікарні куточок, щоб усамітнитися.

Фібі знайомиться з симпатичним хлопцем, але той їде на ліфті, і вона не встигає дізнатися про його ім’я. Знайшовши потрібну палату, дівчина посилає до нього Джоуї, щоб дізнатися більше про хлопця.

Друзi дивитись онлайн 8 сезон 23 серія

Author: seorevisal