Серіал Друзі — 8 сезон 24 серія дивитись онлайн українською

Епізод, у якому народжується дитина, частина 2
Новою сусідкою Рейчел по палаті виявляється Дженіс. Благо, колишня Чендлера майже відразу їде до пологової кімнати, тоді як Рейчел лежить у лікарні вже з двадцять годин. Відносини між Фібі та її новим знайомим Кліфом розвиваються непогано, доки він не бачить Джоуї на екрані телевізора.

Рейчел нарешті народжує дитину. Медсестра звертається до неї, як до «Малюка Грін», на що дівчина помічає, що її прізвище «Геллер-Грін». Вони з Россом цілуються. Коли хлопці заходять у палату, щоб помилуватися новонародженою, Росс називає дівчинку Ізабеллою. Рейчел плаче, тому що ім’я її не подобається. Вона запитує Моніку у 24 серії 8 сезону серіалу Друзі, як би та хотіла назвати дитину. Подруга відповідає, що Еммою, і ім’я в результаті дістається дитині Росса та Рейчел.

Дженіс співчуває Рейчел, дізнавшись, що та збирається ростити дитину поодинці. Рейчел заперечує, що вона має Росс, але Дженіс помічає, що якось він може зустріти іншу жінку і завести сім’ю. Після розмови з Фібі Росс вирішує дати їхнім стосункам із Рейчел ще один шанс. Провідавши новоявлену матусю, Джоуї випадково зачіпає пальто Росса, звідки випадає коробочка з кільцем. Він піднімає її з підлоги та повертається до Рейчел. Дівчина думає, що друг робить їй пропозицію та погоджується.

Друзi дивитись онлайн 8 сезон 24 серія

Author: seorevisal