Серіал Друзі — 8 сезон 3 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 8 сезон 3 серія дивитись онлайн українською

Епізод, у якому Рейчел розповідає…
Моніка та Чендлер вирушають у весільну подорож. Як молодята, вони сподіваються на маленькі приємні бонуси від авіакомпанії та готелю, проте ще одна парочка, що тільки що одружилася, постійно їх обганяє. Так, інші молодята отримують місця у бізнес-класі, а потім ще й найкращу кімнату. Втім, останню їм доводиться поступитися, почувши гучні обурення Чендлера та Моніки.

Рейчел готується зізнатися Росу, що у них буде дитина. Вона просить поради у друзів, як краще піднести цю новину. Фібі та Джоуї розуміють, що Моніка та Чендлер не залишили їм ключів від квартири. На жаль, Фібі забула там гітару, а Джо планував поживитися чимось смачненьким у холодильнику. Тоді хлопці виламують двері. Щоб уникнути гніву Моніки, вони брешуть про витік газу.

Нарешті, у 3 серії 8 сезону серіалу Друзі Рейчел розповідає Росу про вагітність. На жаль, хлопець настільки приголомшений, що реагує надмірно емоційно. Він навіть дзвонить до компанії з виробництва презервативів, щоб поскаржитися на поганий продукт. Пізніше, заспокоївшись, він пропонує Рейчел одружитися і вирощувати дитину разом. Дівчина відмовляється. Вона каже, що може пройти через народження дитини одна, але психує, коли не бачить плід на ультразвуку.

Друзi дивитись онлайн 8 сезон 3 серія

Author: seorevisal