Серіал Друзі — 8 сезон 5 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 8 сезон 5 серія дивитись онлайн українською

Епізод зі побаченням Рейчел
Фібі заходить до Моніки на роботу, де знайомиться із привабливим колегою подруги – Тімом. Вони починають зустрічатись. Все йде непогано, поки Моніка не вирішує звільнити хлопця через те, що все плутає. Фібі відмовляє подругу, але трохи згодом і сама виявляє бажання його покинути. Між дівчатами розпочинається змагання, хто повідомить погані новини першою. У результаті вони вигукують майже одночасно. Моніка, щоправда, все ж таки вирішує дати недбайливому працівникові ще один шанс, а Фібі його остаточно кидає.

Рос заходить за Чендлером в офіс і дізнається, що один із колег кличе його Тобі. У 5 серії 8 сезону серіалу Друзі Чендлер пояснює, що колись давним-давно відгукнувся на чуже ім’я, бажаючи отримати пиріжок, і з того часу не знайшов у собі хоробрості зізнатися.

Рейчел знайомиться з одним із акторів із «Днів нашого життя». Він запрошує її на побачення, чому Росс виходить із себе. Піввечора він сидить у квартирі Джоуї, вартуючи повернення дівчини. На щастя для нього, побачення Рейчел закінчується жахливо, коли вона розповідає про вагітність. Дівчина засмучена, але Росс заспокоює її словами про те, що майбутню дитину вона любить більше, ніж будь-якого чоловіка. Рос знову зустрічає Мону.

Друзi дивитись онлайн 8 сезон 5 серія

Author: seorevisal