Серіал Друзі — 9 сезон 10 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 9 сезон 10 серія дивитись онлайн українською

Епізод з Різдвом у Талсі

Чендлер змушений залишитися на Різдво у Талсі. Більше того, решта колег теж змушена просиджувати в офісі, тоді як решта святкують. Зглянувшись на підлеглих, Чендлер усіх розпускає. Але перед цим встигає розповісти колегам кілька історій з минулого. Наприклад, як вони з Джоуї були змушені подарувати хлопцям подарунки, куплені на автозаправці або як Росс переодягнувся святковим броненосцем, бажаючи розповісти синові про Ханука.

Коли більшість співробітників іде додому, в офісі залишається тільки Чендлер і Венді. Діти дзвонять другу, щоб привітати його з Різдвом. Чендлер випадково згадує, що залишився наодинці із співробітницею, яка колись була віце-міс Оклахома. Це викликає в Моніці ревнощі, але Чендлер впевнений, що хвилюватися нема про що. Пізніше в 10 серії 9 сезону серіалу Друзі він розповідає Венді, що дружина запідозрила його в зраді, знаходячи це кумедним, і несподівано дівчина починає чіплятися до нього. Збентежений і здивований цим фактом Чендлер втікає.

Моніка все ще переживає через чоловіка, коли той повертається додому, заявляючи, що вирішив звільнитися. Він гадки не має, чим хоче займатися в майбутньому, але має намір знайти роботу до душі. Моніка та інші його повністю підтримують.

Друзi дивитись онлайн 9 сезон 10 серія

Author: seorevisal