Серіал Друзі — 9 сезон 12 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 9 сезон 12 серія дивитись онлайн українською

Епізод з пацюками Фібі
Рейчел і Росс наймають як няньку дуже привабливу дівчину Моллі. Вони суворо забороняють Джоуї наближатися до неї, через що той ще більше розпалюється. На щастя для хлопців, дівчина виявляється лесбіянкою і вже зустрічається з такою собі Табітою, що позбавляє Джо шансів на успіх.

Майк жахається, коли в 12 серії 9 сезону серіалу Друзі знаходить у квартирі Фібі щура. Виявляється, що Фібі тримає гризуна за домашнього звіра, називаючи Бобом. На перевірку Боб виявляється жіночої статі і виробляє на світ купу щурів. Спочатку Фібі хоче залишити їх собі, але коли Майк їй пояснює особливості розмноження щурів, вирішує відпустити.

Тим часом Рейчел все не може налагодити стосунки з Гевіном. Моніка готує для Рейчел вечірку на честь дня народження та випадково його запрошує. Свято проходить не надто бадьоро, і гості розходяться раніше за десять. У цей час приходить Гевін, який приготував для Рейчела чарівний подарунок – шарф. Парочка розмовляє на балконі, де Рейчел озвучує вголос теорію Моніки: мовляв, Гевін задирає її тому, що вона йому подобається. Замість відповіді чоловік цілує Рейчел. Момент їхнього поцілунку бачить розчарований Росс.

Друзi дивитись онлайн 9 сезон 12 серія

Author: seorevisal