Серіал Друзі — 9 сезон 13 серія дивитись онлайн українською

Епізод, де співає Моніка
Фібі переконує Моніку прийти до караоке, де працює Майк і виконати парочку пісень. Спочатку Моніка соромиться, але теплий прийом публіки вселяє у неї впевненість. Проблема лише в тому, що аплодують їй не через вмілий спів, а через блузку, що просвічує.

Рос розповідає Чендлер про поцілунок Рейчел і Гевіна. Разом з другом вони приходять до кав’ярні, де Росс робить запеклі спроби познайомитися з дівчатами. Вдається йому зав’язати розмову лише з однією, дивною особою, яку щойно покинув бойфренд. Рейчел же сама не рада тому, що сталося, і всіляко уникає Гевіна, прикидаючись хворою. Пізніше колега приходить до неї додому, щоб відвідати, і вона зізнається йому, що поки що не готова до нових відносин.

Джоуї вирішує вискубти брови. У салоні він дає майстру оформити лише одну з них, не витримавши болю. Благо, у Чендлера золоті руки, і він у 13 серії 7 сезону серіалу Друзі допомагає Джо закінчити розпочате.

Рос приводить у квартиру дивну жінку, яка без попиту оглядає його речі та називає Рейчел донькою. Після її відходу Рейчел і Росс вирішують з’ясувати відносини. Під час суперечки дівчина дізнається, що кілька тижнів тому він не передав їй повідомлення від хлопця. Друзі розуміють, що їхні стосунки зайшли в глухий кут, і вирішують роз’їхатися.

Друзi дивитись онлайн 9 сезон 13 серія

Author: seorevisal