Серіал Друзі — 9 сезон 15 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 9 сезон 15 серія дивитись онлайн українською

Епізод із хуліганством
Джоуї відчайдушно хоче отримати участь у п’єсі зі знаменитим Леонардом Хейсом. На першому прослуховуванні грає він не надто добре, але завдяки симпатії з боку одного з продюсерів отримує ще один шанс. На наступні спроби він вдається, нестерпно хоч у туалет. Однак його стискання та пристрибування настільки вражають іменитого актора, що Джоуї отримує роль.

Фібі з Россом ходять вулицею. Несподівано на них нападає грабіжник, у якому Фібі визнає старого друга. Неприємна ситуація змушує Росса згадати неприємний епізод із дитинства. Колись він зазнав нападу хулігана, який вкрав вміст його рюкзака, включаючи комікси власного твору. Коли Росс йде, Фібі зізнається Моніці в 15 серії 9 сезону серіалу Друзі, що вона пограбувала друга в минулому.

Чендлер починає стажування у рекламній компанії. На його нещастя, інші інтерни набагато молодші, і серед них Чендлер почувається незатишно. Почуття незручності проходить, коли завдяки своєму досвіду він породжує єдину відповідну ідею для рекламної компанії. Фібі зізнається Россу в пограбуванні, повертаючи другові старі комікси. Вона визнає, що неодноразово перечитувала його роботу і навіть намалювала продовження.

Друзi дивитись онлайн 9 сезон 15 серія

Author: seorevisal