Серіал Друзі — 9 сезон 5 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 9 сезон 5 серія дивитись онлайн українською

Епізод із днем ​​народження Фібі
Новому хлопцеві Фібі Майку доводиться працювати у день її народження, і дівчина вирішує відсвяткувати із друзями. Вона бронює столик у модному ресторані, але до призначеного часу приходять лише сама іменинниця та Джо.

Чендлер знову починає курити, що дико виводить із себе Моніку. Справа в тому, що вона планувала зайнятися з ним сексом, перш ніж йти на свято, але не може винести огидного запаху. Вона хоче, щоб Чендлер пообіцяв більше ніколи не курити, але він відмовляється демонстративно підпалювати цигарку.

Тим часом, у 5 серії 9 сезону серіалу Друзі Рейчел не хоче залишати Емму з мамою Росса. Його спроби відправити її на вечірку закінчуються тим, що вони обоє опиняються без ключів у коридорі, тоді як дитина залишається в квартирі. Пізніше мама Росса приїжджає і відчиняє двері, але через схвильовану Рейчел вони змушені взяти її з собою в ресторан.

Коли друзі нарешті приходять, Джоуї та Фібі сидять за крихітним столом. Метрдотель змусив їх пересісти через те, що решта запізнилася. Фібі виходить із себе, заявляючи, що дико засмучена їхнім ставленням, але в кінці сама йде зі свята, коли Майк пропонує провести спільний вечір. Усі, крім Джоуї, також йдуть, а він змушений наодинці їсти замовлені страви.

Друзi дивитись онлайн 9 сезон 5 серія

Author: seorevisal