Серіал Друзі — 9 сезон 6 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 9 сезон 6 серія дивитись онлайн українською

Епізод з нянею чоловічої статі Рейчел і Росс шукають няньку. Одним із кандидатів виявляється приємний хлопець на ім’я Сенді. Рос вважає дивним, що чоловік виконує жіночу роботу, але Рейчел просить його дати Сенді шанс.

Няня-чоловік виявляється неймовірно чутливим та плаксивим. Він і Рейчел доводить до сліз своєю розповіддю про пропозицію коханої. Рос вважає, що це вже занадто і звільняє його. Моніка припускає фатальну помилку, коли зізнається Чендлер в 6 серії 9 сезону серіалу Друзі, що хлопець з її нової роботи Джофрі неймовірно смішний.

Це виводить Чендлера із себе, оскільки він звик вважати себе головним жартівником. Через слова дружини він намагається жартувати при кожному випадку, а Моніка, яка усвідомила свою помилку, сміється над кожним його словом. Щоб заспокоїти Чендлера Моніка бреше, що Джофрі розповів поганий жарт. Фібі та Майк роблять серйозний крок у стосунках, обмінюючись ключами. Зненацька повертається колишній хлопець Фібі – Девід. Не в змозі йому протистояти, дівчина погоджується зустрітися, замовчуючи нові відносини. Коли Майк застає їх удвох, щоправда, розкривається. Фібі розповідає Майку про Девіда, обіцяючи, що подібне більше не повториться. Девід їде.

Друзi дивитись онлайн 9 сезон 6 серія

Author: seorevisal