Серіал Друзі — 9 сезон 8 серія дивитись онлайн українською

Епізод з іншою сестрою Рейчел

Традиційна вечеря на честь Дня Подяки ось-ось почнеться, а Чендлер переконує Моніку поставити гостям дорогі та красиві тарілки з їхнього весільного сервізу. За переглядом параду Джоуї помічається платформа з акторами з «Днів нашого життя». Щоб не втратити роботу, Джо просить Фібі навчити його брехати.

У 8 серії 9 сезону серіалу Друзі глядач знайомиться із ще однією сестрою Рейчел – Емі. Вона дуже груба і безпардонна, не в змозі запам’ятати ім’я племінниці або впізнати Росса. Однак, коли її коханець скасовує святкові плани, Рейчел запрошує Емі на свято до квартири Моніки. Там Емі висуває абсурдну пропозицію: якщо Рейчел і Росс помруть, то Емма дістанеться їй. Рейчел з жахом і відповідає, що у цьому випадку вихованням дитини займуться Чендлер і Моніка. Чендлер задоволений, але його радість швидко зникає, адже у разі смерті ще й Моніки, друзі вирішують віддати малечу батькам Росса.

Ображена Емі нагадує Рейчел старі образи. Незабаром словесна сварка перетікає у бійку, і сестри випадково зачіпають одну з тарілок Моніки. Розсерджений Чендлер змушує дівчат вибачитись перед один одним. Бачачи його рішучість, Росс обіцяє другові, що у разі смерті, Емма неодмінно залишиться з нею.

Друзi дивитись онлайн 9 сезон 8 серія

Author: seorevisal