Дружина Брюса Вілліса Емма Хемінг привітала його з 12-ю річницею шлюбу

Дружина Брюса Вілліса Емма Хемінг привітала його з 12-ю річницею шлюбу

Вчора 66-річний Брюс Вілліс та 42-річна Емма Хемінг відзначили чергову річницю з дня свого весілля. Рівно 12 років тому вони обмінялися клятвами кохання та вірності і з того моменту більше не розлучалися. З нагоди сімейного свята Емма опублікувала в інстаграмі нове зворушливе фото з чоловіком, на якому щось ніжно шепоче йому на вухо. У підписі до нього актриса розповіла, що далеко не всі з проведених нею з Віллісом років у шлюбі були безхмарними.

Я дійсно люблю цього хлопця до Місяця та назад! Хоча були часи, коли я із задоволенням висадила б його на Місяці і повернулася на Землю одна. Адже так і виглядають 12 років шлюбу, правда? У нас було багато фантастичних зльотів та сумних падінь. Але він – абсолютно моя людина. Немає нікого, з ким би я хотіла пройти через цю шалену річ, яку називають шлюбом, крім нього. Він моя сім’я. Він і дав мені сім’ю та багато іншого. Я мріяла про нього та люблю його до глибини душі. З 12-ю річницею, мій солодкий,

— Привітала Емма чоловіка зі святом.

Ще один милий пост дружину Хемінг присвятила декількома днями раніше, у його день народження. 19 березня вона також опублікувала їхнє спільне фото, назвавши Брюса найбільшим коханням у своєму житті:

З днем ​​народження, найбільше кохання в моєму житті. Цей хлопець увійшов до мого життя і перевернув її з ніг на голову. З того часу щодня вивернуть навиворіт — це досить втомлює! Але він найбільша людина з тих, кого я знаю, і я кожен божий день дякую за нього зірки.

Брюс Вілліс з дружиною Еммою Хемінг та доньками

З 66-річчям Брюса Вілліса минулої п’ятниці привітала і його колишня дружина Демі Мур. Вона опублікувала в інстаграмі фото, на якому вони позують разом із Брюсом та їхніми загальними дочками, та супроводжувала його зворушливим коментарем:

З днем ​​народження, БУ! Ти єдиний у своєму роді! Неймовірно вдячна за те, що ти поділився зі мною цими трьома прекрасними дівчатами і за наші змішані сім’ї.

Нагадаємо, що Брюс Вілліс і Демі Мур були разом з 1987 по 1998 рік, народили трьох дочок і офіційно оформили розлучення лише 2000-го. Після розлучення колишнє подружжя залишилося у теплих дружніх стосунках: Демі навіть була присутня на весіллі Вілліса та Хемінг у 2009 році. У шлюбі Брюс та Емма виховують двох маленьких дочок — восьмирічної Мейбел та шестирічної Евеліни. Два роки тому подружжя повторно обмінялося клятвами кохання та вірності на церемонії для найближчих, яка пройшла на островах Теркс та Кайкос.

Author: seorevisal