Друзі 1 сезон 21 серія українською

Друзі 1 сезон 21 серія українською

Кредитну картку Моніки хтось стягнув та активно їй користується. Заручившись підтримкою Фібі та Рейчел, вона вирішує зловити злодія. Злодійка ж виявляється настільки чарівною та цікавою особистістю, що замість того, щоб відвести її в поліцію, дівчата проводять із нею час. Вони гуляють, ходять на прослуховування та напиваються. Коли ж правда розкривається і «фальшиву» Моніку заарештовують, справжня зізнається, що не хоче повертатися до колишнього життя. Притвора, однак, переконує її, що змінити свій характер не так просто.

Крім того, в 21 серії 1 сезону серіалу Друзі Росс виявляє, що його улюблена мавпочка Марсель досягла статевої зрілості. Він планує переселити тварину в один із зоопарків, але на його листи приходять лише одні відмови. Рос уже замислюється про те, щоб віддати Марселя в «бої без правил для тварин», але благо із зоопарку Сан-Дієго надходить позитивна відповідь. Зібравши речі, Рос прощається з пухнастим другом.

Джо просить друзів допомогти вигадати крутий сценічний псевдонім. Саркастична пропозиція Чендлера назватись «Джозефом Сталіним» приймається Джоуї за чисту монету. Через незнання історії, Джо вирішує використати абсурдний псевдонім у роботі.

Друзі 1 сезон 21 серія українською онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.