Друзі 1 сезон 22 серія українською

Друзі 1 сезон 22 серія українською

Моніка зустрічається з привабливою молодою людиною на ім’я Ітан. Можливо, занадто молодим для неї, тому що Ітан все ще навчається в коледжі, а сама дівчина набрехала йому, що їй 22. Вночі Ітан зізнається, що все ще незайманий і «зберігав» себе для особливої ​​людини. Моніку цей факт не надто бентежить, і парочка кохається. Пізніше вона зізнається, що збрехала про вік, проте хлопцеві теж є, що розповісти. Виявляється, Ітан все ще навчається у школі і йому лише сімнадцять. Його зовсім не хвилює різниця у віці, але Моніка не налаштована продовжувати подібні стосунки.
Тим часом у 22 серії 1 сезону серіалу Друзі Фібі влаштовується до компанії Чендлера секретарем. Пропрацювавши кілька днів, вона дізнається, що колеги Бінга шушукаються про нього за спиною через підвищення. Вони не лише обговорюють зовнішній вигляд та його рішення, а й зображують манеру розмовляти, змушуючи Чендлера змінювати власні звички.

Рейчел сняться еротичні сни про всіх, крім Росса. Крім того, хлопець сильно нервує, адже з дня на день Керол має народити. За збігом обставин, саме в той момент, коли Рейчел бачить сон про Росса, йому на пейджер приходить повідомлення про те, що Керол прямує до лікарні.

Друзі 1 сезон 22 серія українською онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.