Друзі 2 сезон 12 серія українською онлайн

Епізод після Суперкубка, частина 1
Реклама пива за участю мавпочки нагадує Россу про Марселі. Під час палеонтологічної конференції в Лос-Анжелесі, він вирішує відвідати зоопарк, куди віддав свою мавпочку. На жаль, власник повідомляє погані новини: Марсель захворів і помер. Однак сумувати довго Россу не доводиться, тому що місцевий прибиральник розкриває страшну таємницю. Насправді, Марселя викрали.
У 12 серії 2 сезону серіалу Друзі Джоуї насолоджується звалилася на нього славою. Одна з фанаток тв-шоу «Дні наші життя» — Еріка Форд — постійно пише йому листа. Проблема в тому, що дівчина не бачить різницю між реальним життям і серіалом, плутаючи Джо з його героєм — Дрейком. Зустрівшись з дівчиною кілька разів, він розуміє, що нічого доброго з подібних відносин не вийде, проте порвати з фанаткою не так-то просто. Благо, добрі друзі допомагають, розігравши перед жінкою смішну сценку.

Привабливий бібліотекар Роб пропонує Фібі виконувати пісні перед дітьми. І він, і малюки в захваті від творчості дівчини, але от батьки в шоці. Її правдиві і занадто дорослі пісні вони вважають не відповідними для дітей, і Фібі звільняють. В кінці Росс дізнається, що мавпочка з пивної реклами і є Марсель.

Друзі 2 сезон 12 серія українською онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.