Друзі 2 сезон 15 серія українською онлайн

Епізод, де Росс і Рейчел … ну, ви знаєте
Джоуї підносить Чендлеру сюрприз, купивши новий телевізор і два зручних шкіряних крісла. У підсумку вони настільки прилипають до зручних меблів, що лінуються готувати їжу або ходити в туалет. Моніка організовує вечірку в будинку матері, де Рейчел мала працювати офіціанткою, але дівчина в останній момент відмовляється через довгоочікуваного побачення з Россом. На щастя, Фібі викликається допомогти. Вдома у Геллер в 15 серії 2 сезону серіалу Друзі глядач вперше знайомиться з Річардом Берком — лікарем-офтальмологом і великим другом сім’ї. Між ним і Монікою відразу спалахує симпатія. Проблема лише в тому, що він майже на двадцять років її старше.

Рейчел і Рос повертаються з побачення. На їх удачу, в квартирі нікого немає, але виникає інше перешкода. Крім своєї волі, Рейчел починає дико сміятися кожен раз, коли Росс намагається її пристрасно поцілувати. Незважаючи на обіцянки дівчата стримуватися, у неї не виходить, і їх перша ніч закінчується фіаско.

Моніка і Річард знову зустрічаються і цілуються. З одного боку, вони розуміють, що різниця у віці може стати проблемою в їх відносинах, але з іншого, пара не в силах противитися почуттям. Росс запрошує Рейчел в музей, де влаштовує романтичне побачення під зірками в планетарії.

Друзі 2 сезон 15 серія українською онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.