Друзі 2 сезон 16 серія українською онлайн

Епізод, де Джо виселяється
Чендлер вказує Джоуї, що деякі з його звичок просто огидні. Наприклад, він облизує ложку і кладе її назад в ящик. Вони сперечаються на підвищених тонах, поки Джо НЕ змушений піти на ланч в будинку знайомого актора. Квартира колеги здається Джоуї приголомшливою, і він схоплюється за можливість пожити одному, коли господар пропонує йому в’їхати. Оголосивши про своє рішення Чендлеру, він зачинає нову сварку. В кінці Чендлер все ж знаходить сили зрозуміти одного, але переїзд все одно змушує його сумувати.

Тим часом, Росс і Моніка приїжджають до батьків. У 16 серії 2 сезону серіалу Друзі у батька хлопців день народження, і Річард, як хороший друг сім’ї, теж запрошений на свято. На жаль для Моніки, гості із захватом обговорюють нову пасію Річарда, якою вона сама є. І якщо його хвалять за роман з молодою дівчиною, про неї відгукуються не настільки приємно. Моніка готова провалитися крізь землю, і трохи пізніше розповідає батькам про відносини.

Незважаючи на те, що Росс проти татуювань, Рейчел, заручившись підтримкою Фібі, йде в тату-салон. Фібі трусить, а Рейчел робить невелику татуювання у вигляді сердечка. Вона боїться гніву Росса, але той, побачивши тату, знаходить її дуже збудливою.

Друзі 2 сезон 16 серія українською онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.