Друзі 2 сезон 2 серія українською онлайн

Друга серія першого сезону «Друзів» починається з обговорення того, що важливіше: прелюдія або секс? Чендлер проводить аналогію з конферансьє, який лише розігріває публіку, і тільки потім справа доходить до справжнього шоу. Дівчата, навпаки, стверджують, що саме по першому поцілунку стає зрозуміло, як все пройде.

Росс підтримує одного, а Джоуї явно втрачає нитку розмови, після чого хлопці розходяться у своїх справах. Наш палеонтолог відправляється на роботу, не підозрюючи, що його життя ось-ось перекинеться з ніг на голову. У музеї його знаходить Керол, яка повідомляє про свою вагітність. Вона збирається в жіночу консультацію і хоче, щоб майбутній татусь був присутній.

Тим часом друзі дивляться серіал, а Моніку, яка готується до приїзду батьків, охопив напад перфекціонізму.

Вона бажає щоб все було ідеально, адже родичі постійно її критикують, в той же час її брат вважається непогрішним, що б не сталося він завжди залишається першим номером. І все це, на жаль, не надумано ступінь упередженості ми незабаром побачимо самі, продовживши дивитися 2 серію першого сезону. Вечір буде жахливий, батько і мати будуть підколювати дочка по будь-яких дрібниць, знайшовши, до чого причепитися, навіть після того, як Росс повідає про перипетії свого сімейного життя.

Тут в кімнату входить Рейчел вона не може знайти обручку, яку повинна віддати Баррі і дуже нервує з цього приводу (мало того, що людину образила, так ще й повернути нічого). Незабаром воно знаходиться в запіканці правда, щоб його витягти, страва довелося распотрошить. Втім, Джо це тільки на руку він особисто все уминає, не пропадати ж добру.

Так чи інакше, у Рейчел і Росса наступний день дуже відповідальний, і в обох не обходиться без неприємних сюрпризів. Геллер зустрічає у лікаря коханку своєї дружини, Сьюзан. Він відчуває себе не в своїй тарілці, робить чимало дурниць, потім ситуація загострюється, коли вони з другої «мамою» сперечаються через імені для майбутнього малюка.

Але все змінюється на обстеженні, і ось уже Росс і Сьюзан тримаються за руки, розчулюючись побаченому на УЗД зародку. У міс Грін теж не все гладко виявляється, її колишній наречений не сумував, з’їздив на Аруба разом з Мінді і тепер по-справжньому щасливий незабаром вони навіть оголосять про весілля. Дівчина розчарована таким поворотом справи. Але переживати за неї варто: в кінці другої серії 1 сезону Рейчел «страшно помститься», зателефонувавши «заклятою подрузі» і побажавши їй багато дітей з таким же, як у неї, носом і такими, як у Баррі, волоссям!

Друзі 2 сезон 1 серія українською онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.