Друзі 2 сезон 21 серія українською онлайн

Епізод з хуліганами

Чендлер і Росс займають звичне місце в Центральній кав’ярні. Незабаром до них підходять два інших відвідувача — Алан і Карл, звинувачуючи хлопців в тому, що вони зайняли їх диван. Незнайомці явно налаштовані агресивно і змушують хлопців звільнити місце. Більш того, вони попереджають Росса і Чендлера, що якщо ще раз побачать їх у кав’ярні, то їм точно не поздоровиться. Перелякані хлопці намагаються приготувати каву будинку, але виходить у них огидна бурда. Джоуї вмовляє їх постояти за себе, і хлопці приходять в кав’ярню. Там їх уже чекають Алан і Карл, які пропонують друзям вийти на вулицю, щоб розібратися з усім раз і назавжди. Хлопці хоробро виходять, але коли забіяки складають неподалік годинник та гаманці, їх грабує проходить злодюжка. Спільні зусилля по затриманню злочинця зближують недавніх ворогів.

Тим часом в 21 серії 2 сезону серіалу Друзі у Моніки зовсім не залишається грошей. Єдина прийнятна робота — кафе в стилі 50-х, де потрібно носити дурну одяг і танцювати на барній стійці на прохання гостей. Вона намагається вкласти залишилися накопичення в фондовий ринок, але вибирає збанкрутілу компанію і втрачає останні кошти.

Фібі вирішує зустрітися з її біологічним батьком. Прихопивши для підтримки Рейчел з Джоуї, вона під’їжджає до будинку, але вийти їй заважає невгамовний пес.

Друзі 2 сезон 21 серія українською онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.