Друзі 2 сезон 4 серія українською онлайн

Епізод з чоловіком Фібі
У відкриває сцені Рейчел сперечається з матір’ю по телефону про безпеку життя в місті. Розмова перериває влетів в кватирку голуб, якого дівчина обережно ловить за допомогою каструлі. Лунає стукіт двері, за якої виявляється привабливий чоловік. Він шукає Фібі, але так як дівчина тут більше не живе, Рейчел пропонує залишити повідомлення. Чоловік просить передати, що приходив її чоловік.

Здивуванню хлопців немає межі, але Фібі швидко розвіює їх божевільні припущення. Виявляється, її чоловік — танцюрист-гей на ім’я Дункан з Канади, і одружилися вони тільки для того, щоб він міг працювати в Америці легально. Моніка же вважає, що Фібі відноситься до нього куди серйозніше, згадуючи, що подруга була розчарована розставанням з «фальшивим» чоловіком. Уражена Фібі розповідає один із секретів Моніки, що тягне за собою розкриття таємниць інших друзів в 4 серії 2 сезону серіалу Друзі. Особливо хлопців шокує факт, що у Чендлера три соска.

Пріодевшісь, Фібі вирушає на зустріч з Дунканом, де дізнається, що він хоче з нею розлучитися. Однак куди більше дівчину шокує визнання чоловіка в тому, що він — натурал. Тим часом Росс просить у Рейчел ради на інтимну тему.

Друзі 2 сезон 4 серія українською онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.