Друзі 2 сезон 6 серія українською онлайн

Епізод з немовлям в автобусі
Чендлер і Джоуї жартують над Монікою через те, що малюк Бен плаче у неї на руках. В помсту, дівчина викидає у вікно їх бейсбольний м’яч. У Росса проявляється алергічна реакція на лаймовий пиріг сестри, через що він змушений їхати в лікарню. Хлопці викликаються посидіти з Беном, і хоча Росс не дуже впевнений в них, вибору немає.
Коли Чендлер і Джоуї в 6 серії 2 сезону серіалу Друзі гуляють з малюком по вулиці, симпатична жінка приймає їх за гомосексуальну пару. Однак трохи пізніше, в автобусі, їм вдається познайомитися з двома дівчатами і навіть домовитися про зустріч. Проблем лише в тому, що захопившись новими пасіями, вони вийшли з автобуса, забувши всередині Бена. Недбайливим нянькам залишається тільки бігти слідом за транспортом.

Менеджер центральної кав’ярні просить Рейчел передати Фібі, що замість неї буде виступати професійна співачка. Незважаючи на те, що Фібі дуже засмучена, вона також відмовляється співати перед іншою виконавицею безкоштовно, і починає виконувати свої дивні пісні на вулиці. Коли Чендлер і Джоуї вдаються в соціальну службу, вони з жахом виявляють двох абсолютно ідентичних дітей. На свій страх і ризик хлопці вибирають одного і, на щастя, правильно, адже Бен знову починає плакати на руках своєї тітки Моніки.

Друзі 2 сезон 6 серія українською онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.