Друзі 3 сезон 11 серія українською онлайн

Друзі 3 сезон 11 серія українською онлайн

Епізод, де Чендлер не пам’ятає, яка сестра
З того часу, як сусід зверху прибрав килим, Моніка та Рейчел страждають від постійного тупоту та розмов. Фібі вирішує допомогти подругам і піднімається, щоб зауважити. Але, зважаючи на все, сусід виявляється привабливим, і в них з Фібі зав’язується роман.

Рейчел скаржиться Моніці на свою нову роботу. Ось тільки у подруги життя теж не цукор, адже воно змушене подавати їжу людям у кафе, де всі носять смішні старомодні костюми, а вона ще й накладні груди. Розмову між подругами чує хлопець на ім’я Марк, який пропонує Рейчел пройти співбесіду у «Блумінгдейлі». Допомога симпатичного незнайомця сильно зачіпає Росса, проте Рейчел не звертає уваги на його причіпки. Завдяки підказкам Марка, в 11 серії 3 сезони серіалу Друзі дівчина отримує гарну роботу.

Тим часом, на Дні Народження Джоуї Чендлер напивається до нестями. При цьому він примудряється поцілувати одну із сестер друга, а наступного ранку не може назвати, яку саме. Хоч Джоуї і не в захваті від дій друга, він погоджується вибачити його, якщо у Чендлера серйозні наміри. На вечері, де є всі сестри Джо, він намагається визначити ту, з якою цілувався, але все одно помиляється. На нагороду інша сестра ставить йому заслужений фінгал під око.

Друзі 3 сезон 11 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.