Друзі 3 сезон 16 серія українською онлайн

Друзі 3 сезон 16 серія українською онлайн

Епізод, коли настає ранок після
У квартирі Росса діється щось неймовірне. Він прокидається в ліжку з Хлоєю, з якого переспав минулої ночі, і тут же чує повідомлення від Рейчел, яке освідчується в коханні і готове до нього повернутися. Хлопець намагається виштовхати дівчину за двері, але відчинивши двері, бачить на порозі Рейчел. Хлоя ховається, а Рос обіймає Рейчел, яка знову хоче бути його дівчиною.

Не гаючи часу, Росс зізнається у скоєному Джоуї та Чендлеру. Вони відмовляють його від чесного визнання, радячи попередити всіх замішаних людей, щоб тримали язик за зубами. На жаль, до кожного Росс дістатися не встигає, і Гантер розповідає Рейчел правду. Також у 16 ​​серії 3 сезони серіалу Друзі Моніка та Фібі купують новий віск для депіляції. Процедура виявляється дуже болісною, і на крики дівчат вдаються Чендлер і Джо. Всі вони виявляються замкненими в кімнаті Моніки, коли Рейчел і Рос вриваються в квартиру, бурхливо з’ясовуючи стосунки.

Перепалці між коханими немає кінця. А коли Рейчел дізнається, що Хлоя все ще була в квартирі вранці примирення, все стає лише гіршим. Вони обговорюють їхні стосунки аж до вечора, але дівчина не прощає його. Вона каже, що тепер між ними все змінилося і ніколи не стане колишнім. Рос і Рейчел розлучаються.

Друзі 3 сезон 16 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.