Друзі 3 сезон 19 серія українською онлайн

Друзі 3 сезон 19 серія українською онлайн

Епізод із крихітною футболкою
Моніка та Піт продовжують ходити на побачення, але проблема в тому, що дівчина зовсім не відчуває до нього тяжіння. Вона навіть не може змусити себе поцілувати його у губи, тільки в щоку. Коли Піт безпосередньо запитує, у чому річ, Моніка зізнається у дружніх почуттях. Йому нічого не лишається, як відступити.

Джоуї отримує роль у чудовій п’єсі. Однак його партнерка — Кейт Міллер — абсолютно нестерпна особа. Вона згадує його давню рекламу і жартує перед усі трупою. Джо не перестає скаржитися на неї, але Чендлер припускає, що насправді вона йому сподобалася. Якийсь час Джоуї заперечує свої почуття, але, коли вирішує запросити Кейт на побачення, з’ясовується, що вона зустрічається з режисером.

У 19 серії 3 сезони серіалу Друзі Росс та Рейчел все ще пожинають наслідки розриву. Дівчина дзвонить колишньому хлопцеві, пропонуючи забрати старі речі. Від образи він вимагає повернути свою стару маленьку футболку, яка дуже подобається Рейчелу, але зовсім не потрібна йому. Марк зустрічає Рейчел у кафе та запрошує на побачення. Дізнавшись про це, Росс чатує парочку в квартирі навпроти, докучаючи Джоуї та Чендлеру. Незважаючи на те, що Марк дуже милий хлопець, Рейчел розуміє, що ще не забула Росса.

Друзі 3 сезон 19 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.