Друзі 3 сезон 21 серія українською онлайн

Друзі 3 сезон 21 серія дивитися онлайн

Епізод з курчатою та качкою
Після новинного ролика про пташину ферму, Джоуї дарує Чендлеру курча. Спочатку друг скептично ставиться до подарунка, але після одного дня в компанії пташки змінює думку. Незабаром друзі вже сперечаються про те, як виховувати курча, наче одружена пара. Чендлер вирішує повернути пташку на ферму, але дізнається, що там її неодмінно вб’ють. Тоді він повертає курча додому, та не одного, а в компанії справжньої качки.

У кафе Моніки приймають пропозиції від відвідувачів. Одне їх втілюється у життя – тепер персонал зобов’язаний обслуговувати клієнтів на роликах. У 21 серії 3 сезону серіалу Друзі Моніка практикується в катанні, але закінчується це приголомшливим падінням на Рейчел. Залицяльник Моніки – Піт – повертається з Японії. Він повідомляє дівчині, що купив ресторан і хоче, щоб вона працювала там шеф-кухарем. Спочатку Моніка відмовляється, боячись зачепити його почуття, але він запевняє її, що закоханість залишилася у минулому. Коли вони разом оглядають кухню, дівчина з радістю обіймає хлопця. Вона розуміє, що Піт досі закоханий і хоче піти, але він несподівано цілує її. Піт перепрошує, розуміючи, що дівчина не відчуває до нього тяжіння, проте Моніка цілує його у відповідь.

Рос отримує шанс засвітитися на каналі Дискавері, але залишається з Рейчел, щоб допомогти тій зібратися на вечерю з колегами. Очевидно, через падіння Моніки вона пошкодила ребро, і замість того, щоб йти на телебачення, він супроводжує колишню кохану до лікарні.

Друзі 3 сезон 21 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.