Друзі 3 сезон 23 серія українською онлайн

Друзі 3 сезон 23 серія дивитися онлайн

Виявивши дивний наріст на спині, Рос просить Чендлера та Джоуї подивитися, що там таке. Чендлер рекомендує другу звернутися до лікаря, що видалив йому третій сосок, але в лікарні все складається не дуже успішно. Важко з діагнозом, лікар скликає цілий консиліум лікарів, ставлячи Росса в незручне становище.

Фібі грає з вогнем, коли у 23 серії 3 сезони серіалу Друзі починає зустрічатися одразу з двома хлопцями: пожежником та вчителем у дитячому садку. Вона не може визначити, що важливіше – гарне тіло чи чуттєвість. Вирішивши, що друге краще, Фібі вирішує порвати з пожежником, але з’ясовує, що той теж дуже чутливий. А коли вона збирається припинити стосунки з учителем, помічає його приголомшливий торс. У результаті обидва хлопці приходять у кафе в один час, і грі Фібі приходить кінець. Спочатку хлопці здаються не надто розчарованими, але деякі подробиці стосунків змушують обох кинути дівчину. За двома зайцями поженешся – жодного не спіймаєш.

Піт залишає Моніці повідомлення, що після приїзду на них чекає серйозна розмова. Моніка боїться, що він її покине, але хлопці впевнені, що йдеться до пропозиції. Насправді виявляється, що він вирішив брати участь у боях без правил.

Друзі 3 сезон 23 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.