Друзі 3 сезон 25 серія українською онлайн

Друзі 3 сезон 25 серія дивитися онлайн

Епізод на пляжі
Фібі знаходить старе фото матері з подругою, і з’ясовує, що ця таємнича жінка мешкає у Монтуаку. Вирішивши підтримати Фібі, вся компанія вирушає у подорож. За бортом залишається лише дівчина Росса Бонні, яка змушена працювати.

У будинку, де хлопці зупинилися, підлога повністю вкрита піском. Моніка зауважує, що Рейчел фліртує з Россом, і їй нічого не залишається, як зізнатися у бажанні знову зійтись із її братом. Несподіваний приїзд Бонні порушує її плани.

Тим часом у 25 серії 3 сезону серіалу Друзі Фібі приїжджає до будинку жінки із фотографії. Її звуть Фібі Еббот, і вона справді була знайома з матір’ю дівчини та її батьком – Френком. Коли вони розлучаються, Фібі здається, що вона щось недомовляє, і Буфе вирішує проникнути до нової знайомої до будинку пізно вночі. На жаль, тихо їй це зробити не вдається, і господарка будинку прокидається.
Моніка мимоволі каже Чендлеру, що ніколи не розглядала і не розглядає його як потенційний бойфренд. Її зауваження сильно зачіпає хлопця, і він з усіх сил намагається привернути її увагу. Рейчел умовляє Бонні поголитися налисо. Пізніше вона визнає Росу, що все ще любить його. Тепер Россу належить вибрати між новою дівчиною і своїм першим коханням.

Друзі 3 сезон 25 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.