Друзі 3 сезон 3 серія українською онлайн

Друзі 3 сезон 3 серія українською онлайн

Епізод із джемом
Моніка розробляє амбітний план, покликаний допомогти їй забути Річарда. Наче одержима, вона готує джем, доки не усвідомлює, що витрати сильно перевищують потенційні доходи. Тоді дівчина вирішує кинути заготівлі та завести дитину. Однак, замість того, щоб почати зустрічатися з яким-небудь хлопцем, Моніка прямує до банку сперми, щоб знайти відповідного донора. На подив усіх серед кандидатів виявляється Джо. Втім, саме він виявляється тим, хто відмовляє Моніку від ризикової витівки.

У 3 серії 3 сезони серіалу Друзі Чендлер випадково обзиває Дженіс товстою. Щоб уникнути подібних незручних ситуацій, він просить поради у Росса та Рейчел. Вони охоче відповідають на всі його питання, поки розмова не стосується сну обійнявшись. Рейчел каже, що з цим у них немає проблем, тоді як Рос дотримується прямо протилежної думки. По секрету він розкривається Чендлер таємну техніку: «обійняв сильніше — відкотився». На жаль, коли Чендлер намагається виконати маневр, він зіштовхує Дженіс із ліжка.

Фібі переслідує дивний, але симпатичний хлопець. Познайомившись із ним, дівчина з’ясовує, що його звати Малькольм, і він помилково прийняв її за Урсулу.

Друзі 3 сезон 3 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.