Друзі 3 сезон 8 серія українською онлайн

Друзі 3 сезон 8 серія українською онлайн

Епізод з гігантським пристроєм, що тикає
Моніка і Джоуї розповідають іншим про зраду Дженіс, але Чендлеру хлопцям оголошувати погану новину зовсім не скінчиться. Однак, коли Чендлер вирішує купити дівчині дороге намисто з перлів, Джо не витримує. Чендлер зустрічається з Дженіс і прямо запитує про зраду. Дівчина не лукавить, зізнавшись, що однаково любить і його, і чоловіка. Після розмови з Джо Чендлер вирішує відпустити дівчину, оскільки не хоче руйнувати родину. У 8 серії 3 сезони серіалу Друзі Чендлер і Дженіс розлучаються.

Рос залишає свого сина разом з Монікою та Рейчел. Коли Моніка грає з малюком, підкидаючи його у повітря, він випадково вдаряється головою об балку. Боячись гніву Росса, недбайлива сестра всіма силами намагається прикрити гулю і навіть одягає на дитину капелюх іграшкового ведмедя. Коли Росс з’ясовує правду, він жартує з сестри, граючи її почутті провини. Втім, карма швидко повертає йому борг — коли Росс гасає по кімнаті, дражнячи Моніку, він сам сильно прикладається головою об стіну.

Фібі відчуває неймовірно сильний зубний біль, але боїться йти до дантиста. Дівчина вважає, що кожного разу, коли вона відвідує стоматолога, хтось із її оточення вмирає.

Друзі 3 сезон 8 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.