Друзі 4 сезон 11 серія дивитись онлайн українською

Друзі 4 сезон 11 серія дивитись онлайн українською

Епізод з маткою Фібі
Зведений брат Фібі Френк і його дівчина Еліс нарешті одружилися. Фібі хоче щось подарувати молодятам, і ті просять її стати сурогатною матір’ю для їхньої дитини. Не знаючи, що робити, Фібі зустрічається зі своєю біологічною матір’ю з Монтуака. Та дарує дівчині цуценя, попереджаючи, що через якийсь час його доведеться повернути. Вона пояснює Фібі, що віддати дитину в сто разів складніше за собаку. Однак, коли дівчина зустрічає Фрека та Еліс, вона з радістю віддає їм цуценя і, бачачи щире щастя на обличчі парочки, погоджується виносити малюка.

Джо влаштовується екскурсоводом у музей Росса. У 11 серії 4 сезони серіалу Друзі з’ясовується, що між працівниками музею існує певна ієрархія, і Джо не може пообідати за одним столиком з другом. Джоуї ображається на Росса і прощає тільки тоді, коли друг ламає правила і сідає поряд.

Відносини Кеті та Чендлера розвиваються, хоча хлопець переживає, що не такий гарний у ліжку, як її колишній. Все-таки раніше Кеті зустрічалася з Джоуї. Звернувшись за допомогою до Рейчел і Моніки, він отримує докладну інструкцію до дії від останньої. Трохи пізніше Кеті пристрасно дякувати Моніку за корисні поради.

Друзі 4 сезон 11 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal