Друзі 4 сезон 12 серія дивитись онлайн українською

Друзі 4 сезон 12 серія дивитись онлайн українською

Епізод із ембріонами
Ципочка Джо і Чендлера виріс у повноцінного півня і тепер щоранку закочує концерти, не даючи спати Рейчел та Моніці. Фібі приходить до клініки запліднення, де їй повідомляють, що незважаючи на кількість ембріонів, шанс завагітніти з першого разу невеликий. На жаль, ще на одну процедуру у Френка і Еліс грошей немає, тому Фібі просить ембріони постаратися як слід і прижитися в її утробі.

Тим часом у 12 серії 4 сезону серіалу Друзі Чендлер та Джоуї заявляють, що знають дівчат набагато краще, ніж вони їх. Хлопці легко вгадують вміст пакета Рейчел, провокуючи Моніку кинути їм виклик. Рос готує цілу дошку з питаннями з різних категорій, куди хлопці по черзі відповідають. Команди йдуть врівень, і Росс пропонує вирішити все бліц-раундом.

Схвильована Моніка підвищує ставки: якщо хлопці виграють, то вони отримають їхню квартиру, а якщо дівчата – позбудуться півня. Фатальне питання роботи Чендлера призводить до програшу команди дівчат.
Діти починають перетягувати речі, коли Фібі повертається з лікарні. Френк і Еліс дають їй тест на вагітність не в змозі чекати. Ті часом дівчата та хлопці активно сперечаються. Однак сварка сходить нанівець, коли Фібі виходить із ванної кімнати з новиною про вагітність.

Друзі 4 сезон 12 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal