Друзі 4 сезон 13 серія дивитись онлайн українською

Друзі 4 сезон 13 серія дивитись онлайн українською

Епізод із закоханістю Рейчел
Блумінгдейл розпускає відділ, де працювала Рейчел, перевівши її до департаменту з обслуговування покупців. Дівчина лютує, тому що це серйозний крок назад. Втім, настрій її швидко змінюється, коли клієнтом Рейчел стає привабливий молодий чоловік Джошуа, який тільки-но розлучився. Джо пропонує їй запросити його на побачення, але дівчина дуже соромиться. Вона навіть розробляє підступний план, плануючи подарувати йому один квиток на баскетбол, а взяти собі сусіднє місце, але хлопець все неправильно розуміє і забирає обидва квитки.

Чендлер всерйоз переживає через відверту п’єсу, де Кеті роздягається і зображує інтимні сцени з привабливим актором Ніком. У 13 серії 4 сезону серіалу Друзі він починає підозрювати дівчину у зраді. Вірний друг Джоуї радить придивитися до гри Кеті. Мовляв, якщо вона добре зображує пристрасть на сцені, значить, між ними нічого немає, а якщо погано – точно зраджує.

Параноїдальний Чендлер дорікає Кеті не тільки в поганій грі, а й зраді, що призводить до серйозної сварки. А коли хлопець намагається вибачитися, то й справді застає кохану в обіймах іншого.
Моніка явно незадоволена своєю маленькою квартирою, а головне тим, що тепер хлопці господарюють та всіх пригощають. Намагаючись перетворити колишню квартиру хлопців на пристойне місце, вона влаштовує генеральне прибирання.

Друзі 4 сезон 13 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal