Друзі 4 сезон 15 серія дивитись онлайн українською

Друзі 4 сезон 15 серія дивитись онлайн українською

Епізод із регбі
Рейчел притягує Чендлера до манікюрного салону, де він знову зустрічає Дженіс, яка встигла розлучитися з чоловіком. Почуття жінки спалахують знову, тоді як Чендлер не може винести навіть звук її голосу. На жаль для хлопця, вона липне до нього сильніше, ніж раніше, і Чендлеру доводиться вигадати безглузду історію з переведенням у міжнародну філію в Ємені. Спочатку він планує попрощатися з нею вдома, але Дженіс вирішує проводити його до трапу. В результаті Чендлер змушений відлетіти до Ємену.

Рос у захваті від його нових відносин з Емілі. У 15 серії 4 сезону серіалу друзі парочка стикається з приятелями дівчини – Ліамом та Девоном, які здаються дуже міцними хлопцями. Росс, який не бажається здаватися слабаком, напрошується зіграти з ними в регбі, не уявляючи, що це за вид спорту. Перед матчем Емілі просить друзів бути пом’якше з ним, але ті роблять з точністю та навпаки. У результаті Росс виявляється затиснутий серед купи м’язистих здорованів.

Моніку виводить із себе вимикач, який не підведено до жодної з ламп у квартирі. Намагаючись знайти, куди він запитаний, вона виламує частину підлоги, що сказує Рейчел. Дівчата і не підозрюють, що, клацаючи вимикачем, вони керують телевізором у квартирі хлопців та дівчат.

Друзі 4 сезон 15 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal