Друзі 4 сезон 19 серія дивитись онлайн українською

Друзі 4 сезон 19 серія дивитись онлайн українською

Епізод, де всі поспішають
Недільна пісня сусіда змушує Рейчел схопитися з ліжка в ранку. Переговоривши з Монікою, вони вирішують повернути колишню квартиру будь-що-будь. Першою їхньою спробою підкупити хлопців стають сезонні квитки на баскетбол. Джоуї вже готовий погодитись, але Чендлер зупиняє його. Вони знову розігрують квитки та квартиру, витягаючи карти з колоди. На розчарування дівчат, хлопці виходять переможцями.

Рос чудово проводить час із Емілі. Єдине, що затьмарює їхні стосунки, то це необхідність дівчини їздити на роботу до Лондона. Піддавшись романтичному пориву, Росс пропонує Емілі з’їхатися, але вважає, що звичайні стосунки – недостатня причина для переїзду. Тоді Рос йде далі, і в 19 серії 4 сезону серіалу Друзі робить Емілі пропозицію. Після недовгих роздумів вона його приймає.

Поки хлопців немає у квартирі, Моніка та Рейчел міняє речі місцями. Розлючені хлопці вимагають повернути все, як було, але дівчата не пускають їх. Джоуї начебто і не хоче знову переїжджати, і щоб переконати ще й Чендлера, Моніка з Рейчел має відповідну пропозицію. Емілі та Рос приходять до інших, щоб оголосити важливу новину. Хлопці хвилюються за Рейчел, але вона посміхається і вітає Росса з весіллям.

Друзі 4 сезон 19 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal