Друзі 4 сезон 20 серія дивитись онлайн українською

Друзі 4 сезон 20 серія дивитись онлайн українською

Епізод із весільними сукнями
Джоуї хропе так голосно, що заважає Чендлеру спати. Випиваючи одну чашку кави за іншою, він просить друга сходити в клініку сну, але Джо не має наміру звертатися до лікаря, оскільки не вважає хропіння проблемою. Рос вирішує поговорити з Рейчел про його одруження. Він каже їй, що вона неодмінно здобуде своє щастя, на що вражена Рейчел відповідає, що їхні стосунки з Джошуа рухаються набагато швидше, ніж йому здається. Рос запрошує її і Джошуа сходити з ним та Емілі на подвійне побачення.

Моніка приїжджає до весільного салону, щоб забрати сукню Емілі. Менеджер плутає її з нареченою і пропонує приміряти вбрання. Джоуї знову хропе, і Чендлер скидає його з ліжка. Він безапеляційно заявляє, що друг піде до клініки.

Пізніше у 20 серії 4 сезону серіалу Друзі Моніка знову одягає весільну сукню Емілі. Стук у двері змушує її злякано здригнутися, проте зовні виявляється лише Фібі, яка також одягнена в білу сукню. Рос та Емілі дізнаються, що місце, в якому вона завжди мріяла провести весільну церемонію, під загрозою знесення, а значить їм необхідно одружитися якнайшвидше. Схвильована швидким весіллям Росса Рейчел пропонує Джошуа побратися, на що він відповідає різкою відмовою і йде.

Друзі 4 сезон 20 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal