Друзі 4 сезон 24 серія дивитись онлайн українською

Друзі 4 сезон 24 серія дивитись онлайн українською

Епізод з весіллям Росса, частина 2
Батьки Росса та Емілі вперше зустрічаються. Стефен і Амелія Волтхем дякують Геллерам за те, що ті взяли на себе половину витрат. Проте, коли Джек уважніше придивляється до рахунку, то виявляє у ньому купу особистих потреб сімейства нареченої. Між батьками спалахує серйозний скандал, який перериває Росс, заявивши, що залишить їх усіх без онуків.

Парочки днів у Лондоні вистачає Джоуї, щоб занудьгувати за домом, і єдине, що може підняти йому настрій – інтрижка з подружкою нареченої. Рейчел пропускає один із літаків, оскільки забула вдома паспорт, але встигає на наступний. У 24 серії 4 сезону серіалу Друзі Моніка почувається розбитою, коли один із гостей називає її мамою Росса. Чендлер, навпаки, називає подругу найкрасивішою жінкою серед присутніх. Наступного ранку вони прокидаються в одному ліжку.

Фібі намагається додзвонитися до хлопців, щоб встигли перехопити Рейчел, але постійно потрапляє на матір Емілі. Рейчел перебуває незадовго до початку церемонії і бачить, як Росс та Емілі цілуються. Замість розповісти про свої почуття, вона вітає його з майбутнім одруженням. Церемонія розпочинається. Емілі вимовляє свою клятву, а коли Росс повинен повторити точнісінько за священиком, він називає наречену ім’ям колишньої коханої.

Друзі 4 сезон 24 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal