Друзі 4 сезон 4 серія дивитись онлайн українською

Друзі 4 сезон 4 серія дивитись онлайн українською

Епізод із танцем для балу
Керуючий містер Трігер доводить Рейчел до сліз грубим, але справедливим зауваженням. Побачивши заплакану подругу, Джоуї вирішує з’ясувати з кривдником стосунки, але робить лише гірше. Тепер Тригер погрожує виселити дівчат, якщо Джо не допоможе йому в одному ділку. Чоловікові дуже подобається одна жінка, але він соромиться з нею зблизитися. Шанс може бути на балу, але для цього йому необхідно навчитися танцювати. Так Джоуї стає його партнерами з тренувань.

Крім того, у 4 серії 4 сезони серіалу Друзі Чендлер намагається відмовитися від членства у спортклубі. Вони щомісяця знімають із його рахунку кругленьку суму грошей, але як тільки він намагається скасувати абонемент, адміністратор запрошує привабливу дівчину Марію, якій Чендлер не здатний протистояти. Допомогти другові викликається Росс, але в результаті сам потрапляє у спортивні мережі. Тоді хлопці вирішують закрити банківські рахунки та перекрити спортклубу кисень, однак у банку на них чекає ще одна чарівна співробітниця. Діти відкривають спільний рахунок, щоб оплачувати абонементи.
Фібі відчуває непереборне потяг до свого клієнта Ріку. Коли справа доходить до визнання, почуття здаються взаємними, поки дівчина не дізнається про те, що він одружений. До того ж Фібі звільняють за неналежну поведінку.

Друзі 4 сезон 4 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal