Друзі 4 сезон 7 серія дивитись онлайн українською

Друзі 4 сезон 7 серія дивитись онлайн українською

Епізод, де Чендлер перетинає межу
Чендлер усіма силами пручається своїм почуттям до Кеті. Гірше стає після того, як він бачить її оголеною у душі. Джоуї часу даремно не втрачає, завівши на боці ще одну пасію Кейсі. Дізнавшись про інтрижку, Чендлер всіляко натякає Джо, що йому необхідно зробити вибір, і краще на користь нової подружки. Коли Джоуї застряє з Кейсі на побаченні через зламану машину, Чендлер випадково виявляється наодинці з Кеті. Хлопець і дівчина не в змозі протистояти потягу, що виник, і починають цілуватися.

Рос підказує Фібі, як краще закінчити рядок у пісні, що нагадує йому про дні, коли він грав на синтезаторі. Фібі просить продемонструвати його талант, і в 7 серії 4 сезони серіалу Друзі дівчини чують страшну какофонію з різних звуків. Втім, Фібі і справді вважає Росса чудовим виконавцем, а Рейчел пропонує йому виступати на публіці.

Коли Джоуї повертається до квартири, то бачить куплені Чендлером крісла, телевізор та інші меблі. Джо шалено радий купівлі, хоча й трохи засмучений тим фактом, що Кеті його покинула. Тоді Чендлер не витримує і зізнається другові в поцілунку, потім останній дуже бурхливо реагує. Він кричить на Чендлера і заявляє, що більше ніколи не розмовлятиме з ним.

Друзі 4 сезон 7 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal