Друзі 5 сезон 12 серія дивитись онлайн українською

Друзі 5 сезон 12 серія дивитись онлайн українською

Епізод із робочим сміхом Чендлера
Згоряючи від цікавості, Рейчел розпитує Джоуї про відносини Моніки та Чендлера, але не отримує від друга якихось виразних відповідей. Тоді вона вирішує піти манівцем і виводить Моніку на розмову про її таємничий бойфренд. На жаль, спроба вивідати подробиці з тріском провалюється. Рос дізнається, що Емілі має намір вийти заміж.

Чендлер і Монік дуже подобається перебувати разом на вечірці, де їм не потрібно ховатися і прикидатися. Ідилію в 12 серії 5 сезону серіалу Друзі порушує бос Чендлера, який недоречно гострить, а Чендлер відгукується на його сумнівні жарти дивним сміхом. Пізніше він пояснює Моніці, що це його спеціальний «робочий» сміх. У фірмі хлопця від Моніки все у захваті, та його бос разом із дружиною запрошують їх зіграти партію у теніс. Змагальна натура Моніки не дає їй піддатися начальнику Чендлер, через що останній навмисно програє матч.

Рос так засмучений, що зближується з Дженіс, яка все ще журиться через «поїхав» до Ємену Чендлера. Вони непогано проводять час разом, але незабаром Рос своїм нескінченним ниттям та скаргами починає набридати навіть Дженіс. Дівчина кидає його, а хлопець розуміє, що в житті час щось міняти.

Друзі 5 сезон 12 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal