Друзі 5 сезон 19 серія дивитись онлайн українською

Епізод, де Росс не вміє фліртувати
Росса шокує факт, що, зустрічаючись із Монікою, Чендлер дозволяє собі фліртувати з дівчиною Кейтлін, яка доставляє піцу. Він розповідає про всіх друзів, але новина лише змушує Фібі думати, що Росс сам не проти познайомитися з Кейтлін ближче. На жаль, флірт – явно не його найсильніший бік. Коли дівчина приїжджає із черговою піцею, він відпускає недоречні компліменти. Зробивши чергову спробу, Росс замовляє з дівчиною про газ і метан. Він настільки її лякає, що вона залишає хлопцям безкоштовну піцу та тікає. Співчуючи другові, Рейчел наздоганяє дівчину, пояснюючи тій його незграбні спроби флірту.

Тим часом Джо в 19 серії 5 сезону серіалу Друзі представляє хлопцям свою італійську бабусю, яка обожнює серіал «Закон і порядок». Вона приїхала спеціально, щоб переглянути черговий епізод, де знявся Джоуї. На жаль, сцену з ним вирізали при монтажі, але зізнатися в цьому він не може, тому що у старенької одразу відмовить серце. Знявши нашвидкуруч сюжет на їхню домашню камеру, він показує їй аматорський уривок.

Чендлер та Моніка святкують першу річницю. Він просить дівчину надіти подаровані ним сережки, які Моніка встигла позичити Фібі. Та сама свою чергу віддала їх Рейчел, якій не дозволено брати речі сусідки, бо вона завжди їх втрачає. Пошуки дівчат не увінчуються успіхом, і Моніка одягає інші схожі сережки, але Чендлер не помічає різниці.

Друзі 5 сезон 19 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal