Друзі 5 сезон 3 серія дивитись онлайн українською

Друзі 5 сезон 3 серія дивитись онлайн українською

Епізод із трійнею (Епізод сотий)
Фібі ось-ось народить, і хлопці приїжджають до лікарні. Правда Чендлер і Моніка трохи затримуються, вирвавши пару хвилин наодинці. Дітям вони пояснюють запізнення тим, що Моніка забула куртку. Рейчел і Рос приносять Фібі погані новини. Виявляється, її лікарка сама потрапила до лікарні, і пологи прийматиме інший лікар. Незважаючи на те, що акушер виглядає цілком компетентним, він явно одержимий персонажами серіалу. Фібі починає нервувати.

Тим часом у 3 серії 5 сезону серіалу Друзі Рейчел каже Моніці, що домовилася про подвійне побачення з медбратами, що звичайно не влаштовує Чендлера. Незважаючи на сильні ревнощі, він каже Моніці сходити на зустріч, адже між ними все одно немає нічого серйозного. Різкі слова сильно уражають дівчину.

Несподівано виявляється, що Джоуї має камені в нирках. Рос вирушає разом з ним до іншої палати, і поки з Джоуї виходить камінь, Фібі народжує трьох дітей. Побачивши малечу, вона не може стримати сліз, знаючи, що їх все одно доведеться віддати. Вона просить Рейчел запитати, чи не погодиться Френк залишити їй одну дитину. Чендлер перепрошує Моніку за зморожену дурість, дівчина знаходить його слова чарівними, і вони миряться.

Друзі 5 сезон 3 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal