Друзі 5 сезон 6 серія дивитись онлайн українською

Друзі 5 сезон 6 серія дивитись онлайн українською

Епізод із чудовиськом Йєті
Мама Фібі надсилає їй посилку, всередині якої виявляється шуба з натурального хутра. Будучи захисницею тварин і вегетаріанкою, Фібі не збирається носити одяг з убитих звірят, але примірявши річ, знаходить її неймовірно привабливою. Вона носить шубу рівно до того моменту, як натикається на пару білок, які дивляться на неї звинувачуючим поглядом.

Прохання Емілі стають все абсурднішими, коли вона просить Росса викинути всі меблі та речі, на яких Рейчел коли-небудь сиділа або торкалася. Джоуї хоче висловити йому все, що вони думають про Емілі, але його хлопці зупиняють. Вони пояснюють, що поки що Росс щасливий, втручатися не варто. Так само в 6 серії 5 сезону серіалу Друзі Рейчел і Моніка стикаються із загадковою людиною, схожою на йєті. Від страху дівчата атакують його димовою шашкою, з’ясовуючи трохи згодом, що напали на нового сусіда. Той, втім, здається не надто дружелюбним і байдуже вибачається.

Коли Емілі просить Росса переїхати до нової квартири, Джо не витримує і викладає свої побоювання на чистоту. Рос в помсту заявляє, що доросле життя — це не посиденьки в кафе, і іноді потрібно йти на компроміс. Друзі вибачаються. Проте трохи пізніше, коли Емілі дзвонить Россу і дізнається, що він вечеряє в компанії Рейчел, вони вирішують розійтися, оскільки дружина йому більше не довіряє.

Друзі 5 сезон 6 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal