Друзі 5 сезон 9 серія дивитись онлайн українською

Друзі 5 сезон 9 серія дивитись онлайн українською

Епізод із сендвічем Росса
Будучи єдиним, хто знає про таємні відносини Моніки і Чендлера, Джо виявляється між двома вогнями, коли змушений прикривати друзів перед іншими. При цьому сам Джоуї виявляється виставленим у незручному світлі. Так, наприклад, хлопці виявляють труси у квартирі Моніки, і він змушений забрати їх, назвавши своїми. Парочка обіцяє Джо ховатися якнайкраще, але в них це не надто добре виходить. Моніка дарує Чендлер знімок себе оголеною, якою знаходить Джоуї і, за переглядом фотографії, його застає решта компашка. Щоб відвести від себе хибні звинувачення, Джо бреше про те, що вони з Монікою переспали в Лондоні, і тепер дівчина переслідує його.

У Росс серйозні проблеми із самоконтролем. У 9 серії 5 сезону серіалу Друзі він виходить із себе, коли невідомий на роботі краде його сендвіч. Начальство відправляє Росса в безстрокову відпустку і змушує піти до психотерапевта, який виписує молодій людині заспокійливі антидепресанти.

Фібі відвідує клас літератури та бере з собою Рейчел. Однак подруга не надто переймається тим, щоб читати книги та готувати домашнє завдання. Дізнавшись, що Фібі справді хоче вчитися, тому що ніколи не ходила до коледжу, Рейчел радить подрузі покликати з собою Моніку.

Друзі 5 сезон 9 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal